Newsy

Kalendarz imprez - rewelacyjne rozwiązanie dzięki któremu nie zapomnisz o planowanych imprezach w najbliższym czasie! ZOBACZ KONIECZNIE - KLIKNIJ TUTAJ
 

Start
FMBB 2015 IPO - FINAŁ!
Redaktor: Administrator   
10.05.2015.
  
  
    Przewodnik            
Pies     
Płeć  
VarietyCountryA     
B    
C    
World Cup B Finał  
C Finał  
Final RAZEMWorld Champ. RAZEMWorld Champ. LOKATA
    Romy GerlachOle vom Holzhäuser FlurMMalinoisGermany99979328996,592188,5477,51
    Martin PlecháčekAntrax OstrarykaMMalinoisCzech Republic96949728791,596187,5474,52
    Petr FoltynAuzzy OstrarykaMMalinoisCzech Republic97959728989951844733
    Ivan BalabanovEbor Ot VitoshaMMalinoisUSA9694952859493,5187,5472,54
    Arnold KivágóLito vom AdleraugeMMalinoisHungary90959628193,596,51904715
    Sue ChandraratnePeaches vom Strengen WinterFMalinoisGermany95939728593911844696
    Pavol ŠlahorFox von der Schoenen EckeMMalinoisSlovakia95969528692,590182,5468,57
    Stephanie OllmannPage vom Further MoorFMalinoisGermany90959327894961904688
    Petra SporrerErec von der Schönen EckeMMalinoisGermany10092952878892,5180,5467,59
    Michaela KuncováJaguar de Alphaville BohemiaMMalinoisCzech Republic93959628491,587,517946310
    Marc-Oliver RadkeFerro du Mont Saint AubertMMalinoisGermany97948928089,587,517745711
    Mojca TomincGamma vom Brunsbeker LandFMalinoisSlovenia9490912758990,5179,5454,512
    Ludovic TeurbaneCronos MMalinoisUSA94908727185,590175,5446,513
    Jens CarlsengJenos' NathanMMalinoisDenmark93879327387,586173,5446,514
    Tatiana Pravda Mecberger LuluFMalinoisUkraine9395872759081,5171,5446,515
    Miriam MacákováEmana Dych SeveruFMalinoisSlovakia978590272868817444616
    Patrik KarlssonVandalen's KulanFMalinoisSweden95888827188,580168,5439,517
    Erika PiirsaluAdofau WallyMMalinoisEstonia92899027182,583165,5436,518
    Kristi NöpsAdofau WarcoMMalinoisEstonia96909327980,576156,5435,519
    Elke NowakowskiPerikefalea BukephalosMMalinoisGermany889693277NSNSNS27720
 
FMBB 2015 - wyniki IPO
Redaktor: Administrator   
10.05.2015.
FMBB IPO World Cup 2015 (6.-9.5.2015)
  
   PrzewodnikPiesPłeć 
KrajA      
B      
C      
Razem    
Ocena   
Lokata
   Petr FoltynAuzzy OstrarykaM Czech Republic979597289Ex1
   Romy GerlachOle vom Holzhäuser FlurM Germany999793289Ex2
   Martin PlecháčekAntrax OstrarykaM Czech Republic969497287Ex3
   Petra SporrerErec von der Schönen EckeM Germany1009295287Ex4
   Pavol ŠlahorFox von der Schoenen EckeM Slovakia959695286Ex5
   Sue ChandraratnePeaches vom Strengen WinterF Germany959397285VG6
   Ivan BalabanovEbor Ot VitoshaM USA969495285VG7
   Michaela KuncováJaguar de Alphaville BohemiaM Czech Republic939596284VG8
   Arnold KivágóLito vom AdleraugeM Hungary909596281VG9
   Marc-Oliver RadkeFerro du Mont Saint AubertM Germany979489280VG10
   Kristi NöpsAdofau WarcoM Estonia969093279VG11
   Stephanie OllmannPage vom Further MoorF Germany909593278VG12
   Elke NowakowskiPerikefalea BukephalosM Germany889693277VG13
   Mojca TomincGamma vom Brunsbeker LandF Slovenia949091275VG14
   Tatiana Pravda Mecberger LuluF Ukraine939587275VG15
   Jens CarlsengJenos' NathanM Denmark938793273VG16
   Miriam MacákováEmana Dych SeveruF Slovakia978590272VG17
   Erika PiirsaluAdofau WallyM Estonia928990271VG18
   Patrik KarlssonVandalen's KulanF Sweden958888271VG19
   Ludovic TeurbaneCronos M USA949087271VG20
   Natalia IvanichevaDaneskjold UrsusM Russia839493270VG21
   Josef HaasBandit BoccaroM Austria908891269G22
   Päivi  Liljegren Pysäkin BarbiF Finland889289269G23
   Bridget CarlsenMoolah Ot VitoshaF USA1008287269G24
   Erdinc SarimusaogluPhönix von den LausbubenM Turkey909485269G25
   Mario ScheidbachLou von NacheronF Austria908494268G26
   Patryk KrajewskiBaybaro od DorrinkyM Poland869686268G27
   Ramón Mitjana GrifolAquito M Spain978784268G28
   Šárka BendováCasie Meggan BohemiaF Czech Republic869190267G29
   Lucie KaločováDagger de Alphaville BohemiaF Czech Republic869190267G30
   Henrik HjortJenos' JappyM Denmark908790267G31
   Vítězslav HolanFantasia Extra TemperamentF Czech Republic918690267G32
   Oleg MakarovVyatkins SnapM Russia849588267G33
   Manfred HrnecekDack vom Schwarzen HabichtM Austria939183267G34
   Robert HöllbacherNik vom Strengen WinterM Austria889088266G35
   Tamás BudaiIran Garde RoyalM Hungary898987265G36
   Elise Luttinen Aabe M Finland908986265G37
   Peter BänzigerIrac vom AdleraugeM Switzerland959278265G38
   Barbara RiteczJamboree von DorlatosM Hungary848892264G39
   Bruno Majo BoschFerro de ScofosM Spain868890264G40
   Dagmar BonnierBlade from Mike's PlaceM Belgium898887264G41
   Ladislav FilipYkar z PolytanuM Slovakia948781262G42
   Ludmila MukhanovaFire van de VerpihoeveM Russia908586261G43
   Viliam KoberčíkPard de Alphaville BohemiaM Slovakia858590260G44
   Gabriele NordioEnck vom Hause RippM Italy898784260G45
   Vagan DarbinyanRuutipussi MarttiM Russia948383260G46
   Julie AtchisonBrando du Loups du SoleilM USA899081260G47
   Claude HennardHaico vom Herrenberger SchlossM Switzerland928880260G48
   Marek KonečnýCrazy Red VixenF Jersey909278260G49
   Bernd SommerIrma la Douce vom SatansbergF Austria889180259G50
   Miia Kiviaho Mecberger KatarinaF Finland929176259G51
   Yulian HatalaTuz iz Gratsiano M Ukraine818592258G52
   Maria OjalaHigh-Spirited AurincoF Wild card FMBB858786258G53
   Peter WaeberDaneskjold XantosM Switzerland957885258G54
   Natalya KrokhaKlassik-Allert YagorM Russia749390257G55
   Evija MankopaDaneskjold X-Tra FastM Latvia868487257G56
   Werner SchwabItus de DavalM Switzerland908285257G57
   Galina KonzovaDar v. Assy KrumM Bulgaria987782257G58
   Philippe FuhsGuss du Calvaire aux AcaciasM France858487256G59
   Beata ŠtýbrováTarkatan JukiF Wild card FMBB888781256G60
   Rafael Bautista PelaezGeert de OrelavM Spain808392255G61
   Maria FrantsuzovaVyatkins WolfM Russia888087255G62
   Jarmila Maria PallotMaxi van de BoarebrekerM Jersey848685255G63
   Hans Vandeweyer Germali's HaikaF Belgium908085255G64
   George ChatzakosAger Veranis K-9 Dog CenterM Greece849080254G65
   Sanna HurriRuutipussi  EmäntäF Finland968375254G66
   Alessandro UsaiFighter Drazen M Italy888382253G67
   Margit MeyerSpike zum ChasseralblickM Switzerland868680252G68
   Mónika BerkiVisszhang CirkóF Hungary868382251G69
   Marko HabičAkito von den Belgischen WolfenM Slovenia828286250G70
   Peter Beunekens Izzy van Tessinij'sM Belgium748391248G71
   Péter AratóJep van het DreilandM Hungary718988248G72
   Everhard ErnstingChilli Airport HannoverF USA828482248G73
   Vladimir DragićevićRumba Djoakimo dogF Serbia869171248G74
   Tarja HosioBlackneck's B'CoccoM Sweden838480247G75
   Robert JeromeDry du Parc de la ChartreuseM France908275247G76
   Sachin RawteSegar de Alphaville BohemiaM India788385246G77
   Aleksey KorolkovFrenk Golm StaarM Ukraine807491245G78
   Regina BregenzerInnotek vom SatansbergM Austria779078245G79
   James HondaE'Tienne del Fuego InternoM USA827290244G80
   Agustín Jurado RuanoDuke de OrelavM Spain748188243G81
   Jørgen LarsenVandalen's KarenF Denmark727990241G82
   Lyubov TarasenkoGranata iz GratsianoF Ukraine877478239SF83
   Jolanda VerberneJepp v.h.Groot WezenlandM Netherlands808475239SF84
   Andriy TarasovGranit iz GratsianoM Ukraine728482238SF85
   Joël EderyLukay van de AnnahenhofM Netherlands798078237SF86
   Jean d'HondtKamiel Ter MasdjanoM Belgium708284236SF87
   Alojz PristachHexi DareosF Slovakia827084236SF88
   Evelina WahlströmProsports CheetahF Sweden837280235SF89
   Mikkel CarlsengJenos' JensineF Denmark768178235SF90
   Bert PosShywa vom GreifenringF Netherlands807778235SF91
   Kristoffer UllerudDaneskjold WodkaF Sweden708480234SF92
   Joe SandoukKim vom Haus Der DrachenM Lebanon707885233SF93
   Poompitak PhensrinukulLaser van het Retrohof M Thailand747876228SF94
   Björn van StalleKhyner van de VroomshoeveM Netherlands728075227SF95
   Elena PozdnyakovaAttika iz Komandy AzartF Ukraine757472221SF96
   Brian HonoreVandalen's IrocM Denmark856683234U97
   Virpi  Matikainen Kiirastulen AnsaF Finland509091231U98
   Lars Christian Aaserød Vthor vom Haus MeckiM Norway349195220U99
   Terhi Salminen Pysäkin Daika Viitta M Finland527880210U100
   Tatjana PogorelčnikBonnie vom FuchsiengartenF Slovenia447887209U101
   Boglárka SimonGarde de la Vie DesperadoM Hungary378382202U102
   Nick VanneromJork van het DreilandM Belgium238392198U103
   Corinne WrendRustix Dark AngelF Great Britain446584193U104
   Jens VintherJenos' JasperM Denmark208286188U105
   Zarif HamzicKrutlapp van het Retrohof F Norway228383188U106
   Dumitru MoldovanJutta van de UtadreefF Romania178280179U107
   Christine CurtO de l'Origine de Faucon RougeM France256882175U108
   Ing.Roman RaunerBips vom LeimensteigF Serbia95NS80175U109
   Rita HenkelVyatkins HammerM Belarus8884NS172U110
   Ventzeslav DatchevskyChampion Rila PlaninaM Bulgaria78840162U111
   Rod DunnCaesaromago OraF Great Britain07980159U112
   Stevy de GroodtPeejees HugoM Belgium75830158U113
   Valérie ClémentIndependent-Spirit's DeejayF SwitzerlandNS86086U114
   Alessandro StefaniniMajin-B BallacoilupiM ItalyDQDQDQ
DQDQ115
   Peter MašaD'X od MoslavineM CroatiaDQDQDQDQDQ116
   Vjekoslav AntićKeel Running WildM CroatiaDQDQDQDQDQ117
   Eric LapointeFix des Pas des BetesM FranceDQDQDQDQDQ118
   Sandra BerthelotJaynox vom Haus DrachenM FranceDQDQDQDQDQ119
   Martin BallmüllerVictore de la Montagne UniqueM Austria    Res120
   Peter NetroufalAesh vom Causa Nostre LetitiaM Austria    Res121
   Tomáš LoudaAgbar Meggan BohemiaM Czech Republic    Res122
   Pavla KodrlováEscobar Red VixenM Czech Republic    Res123
   Jan EnestrømVisdan AngelF Denmark    Res124
   Lene GeislerVandalen's MonaF Denmark    Res125
   Timo Salminen Ruutipussi IivariM Finland    Res126
   Jan SkogsterMecberger LalliM Finland    Res127
   Knut FuchsOrcan vom Further MoorM Germany    Res128
   Tímea Sasváriné PécsiVani z PolytanuF Hungary    Res129
   Marco MannaraAkira Favorite F Italy    Res130
   Marius  Pakamorė Mecberger KonanM Lithuania    Res131
   Michael Lee Tai SengMecberger LassieM Malaysia    Res132
   Francisco Jose Velaz OtaeguiFlash M Spain    Res133
   Sergio Quijada DominguezAtreo de YdreM Spain    Res134
   Joel Bulo GallachMecberger KorakM Spain    Res135
   Pablo VarelaGarm vom AdleraugeM Sweden    Res136
   Oliver MeyerIron vom Schwarzen MerlinM Switzerland    Res137
   Gregory DoudAustin 1:44 Ot VitoshaM USA    Res138
   Cynthia WileyCallaway Cam Ot VitoshaM USA    Res139
 
Mistrz Świata FMBB 2014 - Mia Skogster
Redaktor: Administrator   
01.06.2014.
PRZEWODNIK KRAJ PIES World Cup B C RAZEM TSB LOK.
Mia Skogster Finland Räty vom Further Moor 288 97.0 95.0 480.0 a 1.
Petr Foltyn Czech Republic Auzzy Ostraryka 286 94.0 99.0 479.0 a 2.
Robert Parak Germany Finni von der Brunnenstadt 291 92.5 94.0 477.5 a 3.
Natalia Ivanicheva Russia Daneskjold Ursus 286 91.5 94.0 471.5 a 4.
Florian Knabl Germany Alan Edin Dvor 284 94.5 93.0 471.5 a 5.
Timo Salminen Finland Ruutipussi Iivari 282 88.5 96.0 466.5 a 6.
Ivan Balabanov United States Ebor ot Vitosha 280 93.0 93.0 466.0 a 7.
Mathias Dögel Germany Holle vom Holzhäuser Flur 276 89.5 97.5 463.0 a 8.
Pavol Slahor Slovakia Fox von der schoenen Ecke 281 91.5 89.5 462.0 a 9.
Miia Kiviaho Finland Mecberger Katarina 279 94.0 86.5 459.5 a 10.
Michaela Kuncová Czech Republic Jaguar de Alphaville Bohemia 278 85.0 96.0 459.0 a 11.
Martin Plechácek Czech Republic Antrax Ostraryka 278 91.5 89.5 459.0 a 12.
John Petitti United States Darth Del Fuego Interno 279 91.5 88.0 458.5 a 13.
Benny Barmapov United States Insane van der Berlex-Hoeve 279 87.0 91.0 457.0 a 14.
Bernd Sommer Austria Irma la Douce vom Satansberg 277 93.0 87.0 457.0 a 15.
Dagmar Bonnier Belgium Blade from Mike's Place 278 88.5 86.5 453.0 a 16.
Karl Heinz Knies Germany Jenos' Enzo 275 86.5 89.0 450.5 a 17.
Dita Finsterle Czech Republic Forta Marko Gero 275 88.5 87.0 450.5 a 18.
Oleg Rimarew Ukraine Mecberger Knut 279 87.0 82.5 448.5 a 19.
Päivi Liljegren Finland Pysäkin Barbi 277 81.0 83.0 441.0 a 20.
 
World Cup FMBB 2014 - wyniki
Redaktor: Administrator   
01.06.2014.
St.no PRZEWODNIK KRAJ PIES A B C RAZEM TSB LOK.
82 Robert Parak Germany Finni von der Brunnenstadt 100 97 94 291 a 1.
33 Mia Skogster Finland Räty vom Further Moor 98 92 98 288 a 2.
60 Petr Foltyn Czech Republic Auzzy Ostraryka 96 93 97 286 a 3.
2 Natalia Ivanicheva Russia Daneskjold Ursus 97 94 95 286 a 4.
25 Florian Knabl Germany Alan Edin Dvor 96 93 95 284 a 5.
17 Timo Salminen Finland Ruutipussi Iivari 96 92 94 282 a 6.
29 Pavol Slahor Slovakia Fox von der schoenen Ecke 98 89 94 281 a 7.
21 Ivan Balabanov United States Ebor ot Vitosha 97 89 94 280 a 8.
70 Benny Barmapov United States Insane van der Berlex-Hoeve 93 92 94 279 a 9.
68 Oleg Rimarew Ukraine Mecberger Knut 95 93 91 279 a 10.
1 John Petitti United States Darth Del Fuego Interno 97 92 90 279 a 11.
4 Miia Kiviaho Finland Mecberger Katarina 99 94 86 279 a 12.
51 Michaela Kuncová Czech Republic Jaguar de Alphaville Bohemia 91 91 96 278 a 13.
24 Martin Plechácek Czech Republic Antrax Ostraryka 95 90 93 278 a 14.
9 Dagmar Bonnier Belgium Blade from Mike's Place 96 91 91 278 a 15.
42 Bernd Sommer Austria Irma la Douce vom Satansberg 96 89 92 277 a 16.
79 Päivi Liljegren Finland Pysäkin Barbi 97 92 88 277 a 17.
87 Mathias Dögel Germany Holle vom Holzhäuser Flur 90 90 96 276 a 18.
22 Karl Heinz Knies Germany Jenos' Enzo 96 87 92 275 a 19.
65 Dita Finsterle Czech Republic Forta Marko Gero 99 86 90 275 a 20.
20 Viliam Kobercik Slovakia Pard de Alphaville Bohemia 94 86 94 274 a 21.
12 Henrik Hjort Denmark Jenos' Jappy 95 89 90 274 a 22.
34 Annakaisa Loiri Finland Tammikallion Lucky Luke 99 85 90 274 a 23.
78 Peter Bänziger Switzerland Irac vom Adlerauge 93 92 89 274 a 24.
10 Simon Baiocco Italy Rustie vom Haus Mecki 94 91 89 274 a 25.
18 Vítezslav Holan Czech Republic Fantasia Extra Temperament 98 88 88 274 a 26.
53 Claude Hennard Switzerland Haico vom Herrenberger Schloß 97 91 86 274 a 27.
83 Andrea Kofmel Switzerland Xera zum Chasseralblick 98 90 86 274 a 28.
66 Erdinc Sarimusaoglu Turkey Phönix von den Lausbuben 96 93 85 274 a 29.
94 Lucie Sevcíková Czech Republic Ayko Boccaro 87 90 96 273 a 30.
14 Margrit Meyer Switzerland Spike zum Chasseralblick 88 90 95 273 a 31.
40 Gabriele Nordio Italy Enck vom Hause Ripp 95 91 86 272 a 32.
73 Tatiana Pravda Ukraine Mecberger Lulu 81 97 93 271 a 33.
31 Patryk Krajewski Poland Baybaro od Dorrinky 91 92 86 269 a 34.
56 Peter Mohr Austria Bonny vom Gelben Juwel 93 91 85 269 a 35.
32 Michael Lee Tai Seng Malaysia Mecberger Lassie 89 86 93 268 a 36.
27 Agustín Jurado Ruano Spain Duke de Orelav 93 83 92 268 a 37.
63 Sanna-Mari Hurri Finland Ruutipussi Emäntä 94 86 88 268 a 38.
44 George Chatzakos Greece Ager Veranis K9 Dog Center 93 89 86 268 a 39.
74 Alessandra Gordini Italy Elf La Maschera di Ferro 98 81 88 267 a 40.
23 Ramón Mitjana Grifol Spain Aquito 95 86 86 267 a 41.
72 Peter Beunekens Belgium Izzy van Tessinij's 97 84 86 267 a 42.
69 Erika Piirsalu Estonia Adofau Wally 90 94 83 267 a 43.
37 Lene Geisler Denmark Vandalen's Mona 90 84 92 266 a 44.
11 Hannah Schmitz Germany Zito vom Greifenring 85 94 87 266 a 45.
19 Peter Lupinc Switzerland Nasca zum Chasseralblick 92 88 86 266 a 46.
35 Esther Keller Switzerland Uma vom Haus Mecki 87 87 91 265 a 47.
61 Alessandro Stefanini Italy Majin-B Ballacoilupi 94 83 88 265 a 48.
54 Nick Vannerom Belgium Jork van het Dreiland 96 73 95 264 a 49.
92 Patricia Schönfeld Germany Ostwind Soucka von der Steinteichmühle 83 90 91 264 a 50.
77 Phillip Hoelcher United States Callaway Cam ot Vitosha 94 83 87 264 a 51.
5 Brian Honoré Denmark Vandalen's Iroc 98 79 87 264 a 52.
46 Oleg Makarov Russia Vyatkins' Snap 86 93 85 264 a 53.
48 Lars Christian Aaserud Norway Vthor vom Haus Mecki 88 85 90 263 a 54.
41 Julie Atchison United States Brando du Loups du Soleil 86 89 88 263 a 55.
15 Joël Edery Netherlands Lukay van de Annahenhof 92 83 88 263 a 56.
3 Aleksey Korolkov Ukraine Frenk Golm Staar 89 79 94 262 a 57.
7 Patrik Karlsson Sweden Vandalen's Kulan 90 82 90 262 a 58.
85 Mikkel Carlseng Denmark Jenos' Jensine 91 86 85 262 a 59.
91 Martin Ballmüller Austria Victore de la Montagne Unique 94 80 87 261 a 60.
58 Mónika Berki Hungary Visszhang Cirkó 91 80 89 260 a 61.
62 Lyubov Tarasenko Ukraine Granata iz Gratsiano 91 87 82 260 a 62.
90 Bert Pos Netherlands Shywa vom Greifenring 95 82 82 259 a 63.
86 Miroslav Trauer Slovakia Axell Bohemia Atevy 87 85 85 257 a 64.
26 Günter Striessnig Austria Codex of Crazy Grubers 85 88 84 257 a 65.
84 Natalia Spiridonowa Russia Don du Bois des Trembles 92 82 83 257 a 66.
52 Elena Blinnikova Russia Chili vom schnellen Falken 92 82 81 255 a 67.
93 Hanna Saari FMBB Wildcard High-Spirited Ancara 81 85 87 253 a 68.
76 Evija Ziemele Latvia Daneskjold X-Tra Fast 94 73 86 253 a 69.
16 Tímea Sasváriné Hungary Vani z Polytanu 83 83 86 252 a 70.
38 Jan Enestrøm Denmark Visdan Angel 80 82 89 251 a 71.
55 Susan Miller United States Axa Prima Sudo 84 80 87 251 a 72.
89 Andreas Volle Norway Gamle Bry'n Av Staalhjerte 82 89 80 251 a 73.
36 Bernadette Haginger Austria Kléo von den Kleinen Helden 85 88 75 248 a 74.
49 Frida Götesson Sweden Daneskjold Ofelia 96 72 78 246 a 75.
71 Natalia Sidorova Russia Klassik Allert Bomber 80 81 83 244 a 76.
75 Elena Pozdnyakova Ukraine Attika iz Komandy Azart 80 88 76 244 a 77.
88 Constantinos Foukis Greece Haley van de Utadreef 94 71 76 241 a 78.
67 Gabi Meister Switzerland York Airport Hannover 85 70 85 240 a 79.
80 Julia Savitskaia Belarus Vyatkins' Capitan 77 84 78 239 a 80.
45 Jörgen Andersson Sweden Blackneck's B'Andit 75 83 80 238 a 81.
43 Trond Otter Johansen Norway C-Lux Av Staalhjerte 88 79 71 238 a 82.
59 Ikuo Yamaguchi Japan Ingo van Joefarm 73 80 76 229 a 83.
8 Rod Dunn Great Britain Caesaromago Ora 75 74 77 226 a 84.
39 Mia Nissen Denmark Zerberuzdks Bida 58 89 80 227 a --
47 Emma Erlingsson Sweden Blackneck's A'Hexa 89 70 65 224 vh --
57 Hilde Engeland Norway Helga vom Brunsbeker Land 40 88 79 207 a --
13 Leandro Giorgini Italy Pinkfloyd della Valle Incantata 35 86 84 205 a --
30 Sari Niiranen Finland Ruutipussi D'Ukko 96 90 -- injured
81 Suvi Karvonen Finland Tämä on Capina 30 -- 82 injured
64 Chris Kutelis United States Mecberger Hegel -- 80 -- injured
95 Knut Fuchs Germany Orcan vom Further Moor -- -- -- disqualified
50 Joel Buló Gallach Spain Mecberger Korak -- -- -- disqualified
6 Erik Engeland Norway Crutt Av Staalhjerte -- -- -- disqualified
28 Andrey Sakhno Ukraine Vyatkins' Max -- -- -- disqualified
  Herman Luttikhuisen Netherlands Gandor van de Vroomshoeve -- -- -- not attending
  Mariëlle van der Kooij Netherlands Figaro van't Haagse Bloed -- -- -- not attending
 
Filmy naszej reprezentacji z MŚ IPO 2012
Redaktor: redakcja   
29.09.2012.

Błażej Wojtowicz & AQUENTIN z KURIMSKEHO HAJE - B: 96 pkt.

Błażej Wojtowicz & AQUENTIN z KURIMSKEHO HAJE - C: 88 (!) pkt.

Agnieszka Kierzenkowska & LETS GO WHISKY FROM MIKE'S PLACE - B: 82 pkt.

Agnieszka Kierzenkowska & LETS GO WHISKY FROM MIKE'S PLACE - C: 89 pkt.

Franciszek Wiśniewski & GITANO NOCNE MARKI - B: 77 pkt.

Franciszek Wiśniewski & GITANO NOCNE MARKI - C: 81 (!) pkt.

Magda Barjak & BLACK LUTOLU - B: 70 pkt.

Magda Barjak & BLACK LUTOLU - C: 90 pkt.

Patrycja Frolenko & FARRO VOM ADLERAUGE - B: 86 pkt.

Patrycja Frolenko & FARRO VOM ADLERAUGE - C: dysk.

skopiuj link i wyślij znajomym:
Czytaj
 
FMBB 2012 - wyniki IPO
Redaktor: Administrator   
05.05.2012.
Miejsce Przewodnik   Pies
A B C Razem
1 Robert Parak DE Finni von der Brunnenstadt 97 95 97 289
2 Mario Verslype BE Hasco van de Duvetorre 97 98 94 289
3 David Greene USA Luigi Du Dantero 100 92 95 287
4 Theo Sporrer DE Dunja vom Hornbachtal 98 93 95 286
5 Thomas Wesselmann DE Madonna from Mikes Place 97 92 96 285
6 Karl-Heinz Knies DE Dusty vom Hornbachtal 96 95 94 285
7 Rüdiger Friederich DE Enox vom Drachenherz 95 92 96 283
8 Sean Rivera USA Daneskjold Iron 96 92 95 283
9 Geert Verlinden  BE Ferco van de Utadreef 97 91 92 280
10 Petri Vänni FI Pysäkin Bosti Pate 96 88 95 279
11 Tomáš Taubner CZ D'Artagnan Lebensborn 93 94 91 278
12 Massimo Tamai IT Babajaga la Maschera di Ferro 96 87 94 277
13 Miroslav Trauer SK Axell Bohemia Atevy 95 89 93 277
14 Stevy de Groodt BE Peejees Hugo 96 90 91 277
15 Merja Kopra FI Ruutipussi Berserkki 98 82 96 276
16 Lucie Kalocová CZ Dagger de Alphaville Bohemia 92 92 92 276
17 Fredrik Danielsson SE Gaza Van De Biezenhoeve 95 91 90 276
18 Tamara Romer CH Falco vom Adlerauge 97 94 85 276
19 Gabriele Cruciani IT Didi Ballacoilupi 93 91 90 274
20 Benny Barmapov USA Master de Alphaville Bohemia 96 90 88 274
21 Viliam Kobercik SK Pard de Alphaville Bohemia 96 84 93 273
22 Alberto Vercellini IT Djno du Banc des Hermelles 92 90 91 273
23 Sandra Berthelot FR Barouk Du Banc Des Hermelles 87 92 93 272
24 Pavol Slahor SK Fox von der schönen Ecke 89 93 90 272
25 Lene Geisler DK Vandalen's Iver 90 91 90 271
26 Jaroslav Mlcák CZ Udet de Alphaville Bohemia 88 90 92 270
27 Werner Schwab CH Itus de Daval 92 90 88 270
28 Maja Orešnik SLO Galant vom Adlerauge 96 77 95 268
29 Manfred Zeugner AT Dutch vom Satansberg 91 92 85 268
30 Wilfred Bakker NL Janus Nympton 94 84 89 267
31 Alessandra Gordini IT Elf la Maschera di Ferro 96 85 86 267
32 Vincent Solare VE Ex di casa del Beato 97 90 80 267
33 Jorgen Larsen DK Vandalen's Karen 87 82 97 266
34 Micke Pauno SE Tréon 91 82 93 266
35 Henrik Due Annesen DK Daneskjold Sui 93 89 84 266
36 Peter Lupinc CH Nasca zum Chasseralblick 92 80 93 265
37 Michaela Pavlišáková CZ Uther de Alphaville Bohemia  94 81 90 265
38 Tomáš Molák CZ Brego Allegro Cantabile 87 88 89 264
39 Nataša Lampe SLO Rolex vis Major 89 87 88 264
40 Peter Masa HR C'Oxy Running Wild 94 82 88 264
41 Marco Cucco IT Menphis della Valle Incantata 90 87 86 263
42 Ing. Roman Rauner YU Bips vom Leimensteig 81 85 96 262
43 Helmut Weiss AT Varack vom Satansberg 89 82 91 262
44 Josef Pfeffer AT Portos vom Haus Mecki 91 85 86 262
45 Silvia Mast CH Pedro vom Haus Mecki 91 85 86 262
46 Jarmila Maria Pallot JE Gille 94 83 84 261
47 Camilla Ljungberg SE Ullhedens Pharos 92 88 81 261
48 Henrik Hjort DK Daneskjold Aragon 99 86 76 261
49 Mario Scheidbach AT Aik of Crazy Grubers 99 74 87 260
50 H. Luttikhuisen NL Gandor van de Vroomshoeve 87 82 90 259
51 Emma Erlingsson SE Blackneck's A'Hexa 79 91 88 258
52 Ruth Kaderli CH Daja vom Brunsbeker Land 96 76 86 258
53 Karina Annesen DK O'Phee vom Roten Milan 99 68 89 256
54 Giovanni Bonaccorso IT Numberone della Valle Incantata 90 80 86 256
55 Willi Egger AT Casanova von der Grafschaft Helfenstein 97 73 85 255
56 Michael Kötters DE Rigo vom Haus Mecki 66 95 93 254
57 Bernadett Ali HU Elsamere Jettster Yndi 89 80 85 254
58 Frida Götesson SE Daneskjold Ofelia 93 79 82 254
59 Natalia Spiridonova RU Don du Bois des Trembles 87 80 85 252
60 W. de Haan NL Fyco van Tessiny's 78 86 87 251
61 Agnieszka Kierzenkowska PL Lets go Whisky from Mike'sPlace 98 83 70 251
62 Ikuo Yamaguchi JP Flash  Van Joefarm 98 77 72 247
63 Patrik Karlsson SE Vandalen's Kulan  73 87 86 246
64 Martine Lafrenz DK Vandalen's Iroc 83 73 88 244
65 Jacques Ampoulange FR C'max de la croisée des loups 70 90 84 244
66 Edgar Scherkl DE Cayman vom Adlerauge 49 95 95 239
67 Sari Niiranen FI Ruutipussi D`Ukko 52 92 92 236
68 Milan Kuragic HR Buffy von den brennenden Herzen 66 83 86 235
69 P. de Wilde NL Bono 59 84 88 231
70 Harry Wagner USA Augustus Caesar Haus Wagner 60 80 89 229
71 Augustin Moldovan RO Wild Iris Basra 48 80 87 215
72 Constantinos Foukis EL Haley van de Utadreef 19 87 90 196
- R. Valk NL Fiderex van Joefarm  (Sick) 97 0 92 189
- Annakaisa Loiri FI Tammikallion Lucky Luke 7 84 97 188
- Jože Bola SLO Jasmin Suny Days 23 72 80 175
- Jaani Vatanen-Laine FI Mecberger Ferguson                            (hurt) 0 0 0 0
- Ventzeslav  Ivanov Datchevski BG Champion Rila Planina 0 0 DK DK
- Krista Saari FI Tulikuuma Palopommi 0 0 DK DK
- Patrycja Florenko PL Farro vom Adlerauge 0 0 DK DK
- Marko Habic SLO Clash Runnig Wild 0 0 DK DK
- Michel Cassier FR Drakar du haut de l'arize DK 0 0 DK
- Lucie Ševcíková CZ Unica de Alphaville Bohemia 0 0 0 DK
- Andreas Hauk AT Egoist vom Satansberg 0 0 DK 0


 
Mistrzostwa Czech IPO 2011 - wyniki
Redaktor: Administrator   
30.10.2011.
  Przewodnik  Pies
  rasa
 A B C  Σ LOK
  Kaločová Lucie   Dagger de Alphaville Bohemia  OBM/S 95  97  99  291  1 
  Mlčák Jaroslav   Udet de Alphaville Bohemia  OBM/P 98  95  93  286  2 
  Pufrová Milena   Jaro Ja-He  ON/P 97  94  92  283  3 
  Pavlišáková Michaela   Uther de Alphaville Bohemia  OBM/P 93  93  93  279  4 
  Hejný František   Jagga Ja-He  ON/S 99  86  93  278  5 
  Macounová Gabriela   Isména Halit Paša  DOB/S 88  91  98  277  6 
  Hořejší Jana Ing   Paris vd Mohnwiese  ON/S 98  85  93  276  7 
  Mach Ladislav   Octavius Malidaj  OBM/P 96  90  89  275  8 
  Saska Zdeněk   Clif z Chittusiho údolí  OBM/P 90  89  94  273  9 
  Valentin Miroslav   Vito vd Lobo Hoeve  OBM/P 92  90  89  271  10 
  Veselka Petr   Agáta Vepeden  ON/S 97  90  84  271  11 
  Matloch Roman   Neck Connan Bohemia  ON/P 98  81  91  270  12 
  Marečková Dana   Gina Jipo-Me  ON/S 92  92  86  270  13 
  Pekárek Jindřich   Larry ze Stříbrného kamene  ON/P 91  86  92  269  14 
  Kaňka Josef   Cato Japedo  ON/P 90  89  90  269  15 
  Molák Tomáš   Brego Allegro Cantabile  OBM/P 91  90  88  269  16 
  Šnek Jan   Chirro Majorův háj  ON/P 97  84  88  269  17 
  Šilhavý Luděk   Alexa Sheridano le Fano  DOB/S 94  89  86  269  18 
  Slivoň Jan   Baghíra Krokodýlí farma  ON/S 94  91  84  269  19 
  Kinzl Josef   Dargo Vepeden  ON/P 98  90  78  266  20 
  Bočan Pavel   Hill z Holýkova  ON/P 86  86  91  263  21 
  Novotný Jiří Ing   Ox z Jirkova dvora  ON/P 95  85  82  262  22 
  Beranová Eva   Alexia Laperys  ON/S 94  85  82  261  23 
  Nekvapil Jan   Kubar Leryka  ON/P 88  78  94  260  24 
  Čejka Jiří   Andy Jirka  OBM/P 88  80  90  258  25 
  Duffková Jitka   Jack Duffmar  ON/P 93  72  89  254  26 
  Řeháková Dana   Qerra z Hückelovy vily  OBM/S 78  88  88  254  27 
  Říha Radek   Chicco v Houthrack  ON/P 88  77  87  252  28 
  Daušová Zuzana   Eron Durnitor  OBM/P 84  85  82  251  29 
  Šišková Petra   Lesco Naspo  ON/P 0  0  0  DIS  30 
Czytaj
 
WUSV 2011 - wyniki
Redaktor: Administrator   
09.10.2011.
LOK
LosNr.KatNr.PrzewodnikpiesABC
1 102 bbcodeimgFIN-04 Teemu Parviainen Maise's Bonifatius 98 95 98 291
2 124 bbcodeimgFIN-01 Hannu Liljegnen Ratsumestarin Gonrad 99 94 96 289
3 89 bbcodeimgB-04 Julien Clement Dusty van Tiekerhook 97 94 95 286
4 109 bbcodeimgD-04 Walter Lenk Hasko von Waldwinkel 99 89 97 285
5 103 bbcodeimgCH-02 Marc Gander Dasty von Schloss Birkenstein 98 96 91 285
6 118 bbcodeimgI-02 Francesco Balestrieri Gordon vom Wolgsblick 97 93 92 282
7 90 bbcodeimgD-02 Tobias Oleynik Kuba von Fluchtweg 97 98 87 282
8 28 bbcodeimgSK-02 Jozef Lengvarsky Geischa Egidius 93 93 95 281
9 111 bbcodeimgFIN-02 Susanne Tunturi Bacteroides Sera 94 90 96 280
10 16 bbcodeimgCH-01 Heinz Leuzinger Onja von Fliesenstein 90 93 96 279
Czytaj
 
Zawody IPO Zielona Góra 2011
Redaktor: redakcja   
06.10.2011.

Prezentujemy wyniki z zawodów IPO, które odbyły się 16 października na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie. Zawody te były jednocześnie Mistrzostwami Polski Owczarków Niemieckich i Belgijskich

Czytaj
 
DMC Championat 2011
Redaktor: Administrator   
05.10.2011.
LOK
Przewodnik
Pies
A
B
C
RAZEM
1
Edgar Scherkl Cayman vom Adlerauge
98
97
96
291
V
2
Robert Parak Finni von der Brunnenstadt
99
98
94
291
V
3
Rüdiger Friederich Enox vom Drachenherz
100
94
95
289
V
4
Michael Kötters Rigo vom Haus Mecki
99
94
95
288
V
5
Karl Heinz Knies Dusty vom Hornbachtal
97
93
96
286
V
6
Theo Sporrer Dunja vom Hornbachtal
100
91
95
286
V
7
Thomas Wesselmann Madonna from Mike´s Place
98
94
93
285
SG
8
Peter Müller Nierlenders Bart
96
93
95
284
SG
9
Knut Fuchs Orcan vom Further Moor
97
93
93
283
SG
10
Kerstin Negele Azze von den Räuberwegen
98
89
93
280
SG
11
Florian Knabl Yannik von Bonum Bono
85
96
97
278
SG
12
Thomas Groß Arek vom Hessenauer Kreuz
100
95
80
275
SG
13
Daniel Jannett Santanas Angel's Arek
99
92
82
273
SG
14
Jens Carlseng Es-Flindtto´s Dasty
93
90
89
272
SG
15
Lars Bruhnke Happyness der Sonne entgegen
99
84
88
271
SG
15
Stefan Große Alpha des mauvais
99
84
88
271
SG
17
Ronald Huemke JJ vom Drachenherz
98
89
84
271
SG
18
Andrea Jurke Hakon vom Holzhäuser Flur
95
81
94
270
SG
19
Sandra Sommer Garon der Sonne entgegen
88
90
92
270
SG
20
Bernd Föry Nanuk vom Further Moor
96
84
90
270
SG
21
Stefanie Müller Joachim vom Holzhäuser Flur
94
82
93
269
G
22
Matthias Buck G´Vito vom Rheurdter Land
91
89
89
269
G
23
Andreas Feuerherdt Inka von den Lausbuben
96
85
88
269
G
24
Hermann Kugel Enzo vom Herrenberger Schloss
98
86
85
269
G
25
Dieter Böhm Wotan von den bösen Buben
88
90
90
268
G
26
Steffen Kienle Bono von der Abendweid
98
86
83
267
G
27
Dirk Handschuhmacher Ollie vom Haus Mecki
90
88
87
265
G
28
Bernd Mazzurana Anthrax vom Zabelstein
94
86
85
265
G
29
Andreas Boeseke Aiden von der Silber-Schnauze
93
86
85
264
G
30
Ümit Aktas Amun vom Wehebach
95
82
86
263
G
31
Claus Max Hansen Charlie vom Repelener Meer
92
88
83
263
G
32
Katja Stüwe KissMe von der Steinteichmühle
90
82
87
259
G
33
Björn Bensing Ghost vom Drachenherz
93
84
82
259
G
34
Heidrun Wolter Galko van het Berkenmeer
85
86
87
258
G
35
Thomas Wesselmann Uno vom Haus Mecki
88
86
84
258
G
36
Helmut Stegemann Vegas Airport Hannover
88
78
91
257
G
37
Klaus Papenfuß Jill vom Haus Mecki
90
79
88
257
G
38
Niko Klimczok Texas from Mike´s Place
85
88
82
255
G
39
Katja Bölling Chilly vom Adlerauge
92
83
80
255
G
40
Daniela Loykowski Bogdan von der Hexenkanzel
94
70
81
245
G
41
Anne Eisemann Britta des pirates de matra
74
76
92
242
G
42
Günther Stehle Bo Finn von der Abendweide
82
76
84
242
G
43
Lisa Boeck Ryan vom Löwenfels
88
80
73
241
G
44
Vincent Helbing Ici vom Drachenherz
95
70
73
238
B
45
Melanie Karg Sambuca vom Haus Mecki
95
70
71
236
B
-
Christian Flierl Dakota vom Zabelstein
5
80
85
170
M
  Jochen Spura Cheyenne vom Zabelstein
------
67
chory
------
  Petra Sporrer Emy von den Unbestechlichen
100
92
chory
------
 
Zawody IPO Katowice - wyniki
Redaktor: redakcja   
02.10.2011.
poniżej prezentujemy wyniki zakończonych właśnie zawodów IPO w Katowicach

Czytaj
 
Mistrzostwa Czech Owczarków Belgijskich IPO 2011
Redaktor: Administrator   
27.09.2011.
 Przewodnik Pies A B C RAZEM LOK
  Tomáš Taubner    D'Artagnan Lebensborn  99  96  97  292  1 
  Lucie Kaločová    Dagger de Alphaville Bohemia 98  97  91  286  2 
  Jitka Krupičková    Barney Lebensborn  94  90  99  283  3 
  Ladislav Mach   Octavius Malidaj 88  93  93  274  4 
  Jaroslav Mlčák   Udet de Alphaville Bohemia 91  90  93  274  5 
  Tomáš Molák   Brego Allegro Cantabile 95  89  89  273  6 
  Dita Finsterle    Forta Marko Gero  97  86  89  272  7 
  Jan Jirásek   Andreas Extra temperament 86  93  91  270  8 
  Jarmila Maria Pallot   Gille 92  90  88  270  9 
  Helena Kovš    Basca Murat  87  90  92  269  10 
  Miroslav Valentin   Vito van de Lobo Hoeve 99  78  89  266  11 
  Michaela Pavlišáková   Uther de Alphaville Bohemia 81  88  95  264  12 
  Darja Kopecká    Merilly de Alphaville Bohemia 95  81  88  264  13 
  Zdeněk Saska   Clif z Chittusiho údolí 93  76  93  262  14 
  František Sládek   Dyk z Chitussiho Údolí 89  75  94  258  15 
  Jiří Čejka   Andy Jirka 90  77  91  258  16 
  Jaroslav Zeman   Chopper de Alphaville Bohemia 84  83  88  255  17 
  Vlaďka Mrázková   Biron Murat  78  86  90  254  18 
  Eva Poljaková,MUDr   Clea Malimit 99  65  90  254  19 
  Václav Svoboda   Cezar od Policie ČR 94  73  87  254  20 
  Josef Reisinger    Apollo od Rejska 95  72  85  252  21 
  Dana Řeháková   Qerra z Hückelovy vily 90  74  87  251  22 
  Lumír Růžička   Daytona Durnitor 89  80  81  250  23 
  Petr Mohout   Akilli Red Vixen 83  90  75  248  24 
  Ludvík Kratochvíl   Aron Megan Bohemia 84  74  89  247  25 
  Jolana Dobešová   Uragan de Alphaville Bohemia 99  65  83  247  26 
  Jiřina Ramaekersová   Katana de Alphaville Bohemia 93  75  76  244  27 
  Petra Krutišová   Ronn z Hückelovy vily 77  83  83  243  28 
  Jaroslav Kratochvíl   Asim Murat  72  78  80  230  29 
  Tomáš Louda    Agbar Meggan Bohemia  38  91  96  225  30 
  Milan Římek   Morgan de Alphaville Bohemia 49  89  80  218  31 
  Jan Lacina    Ivy Laroja 17  90  84  191  32 
  Vlaďka Cihelková    Eddie Marko Gero 9  85  92  186  33 
  Michaela Rivcová   Brix Kajexa 10  82  88  180  34 
  Petr Horák   Bára Extra Temperament 3  83  75  161  35 
  Jaroslav Maňák   Ulli Malidaj  0  0  0  0  36 
 
Zawody IPO Katowice
Redaktor: Administrator   
24.09.2011.

ZAWODY IPO 1,2,3 KATOWICE


Organizator: OKSP ZKwP O/Katowice

Termin: 01-02.10.2011

Miejsce: Zespół Szkół Zawodowych nr 3 im. Adama Kocura ul. Szopienicka 66, 40-431 Katowice
Sędziowie: Zbigniew Milewski, Jiŕi Radovesnický
Pozoranci: Bartosz Przykuta, Martin Uřičař

Lista zawodników:

 

Czytaj
 
IPO FCI WM 2011
Redaktor: redakcja   
10.08.2011.

Poniżej prezentujemy wyniki naszej reprezentacji na Mistrzostwach Świata IPO FCI. Patrycja Frolenko z Farro vom Adlerauge zajęli bardzo dobre 13 miejsce! GRATULACJE! Aquentin okazał się największym pechowcem tych zawodów. Miał poważnie wyglądającą kontuzję barku. Mimo to zdobył na obronie 86 pkt. Do części B nie został dopuszczony.



 
Znajdź nas na FaceBook'u!
Redaktor: redakcja   
08.08.2011.

facebookJesteśmy już na FACEBOOKU! Wszystkich miłośników psich sportów zapraszamy do polubienia naszego profilu dzięki temu będziecie cały czas na bieżąco! Na naszym profilu będziemy publikować informacje dotyczące nowych publikacji, pojawiających się nowych filmów i zdjęć z zawodów, etc. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy. Dotychczas nas polubili:

 
MultiCup IV - WYNIKI
Redaktor: Administrator   
07.08.2011.
Czytaj
 
Filmy z zawodów IPO w Chinowie
Redaktor: redakcja   
28.07.2011.
Zapraszamy do obejrzenia pierwszych fimów z zawodów IPO w Chinowie, które odbyły się 16 lipca b.r.

KONKURENCJA A - TROPIENIE

Błażej Wojtowicz & AQUENTIN z KURIMSKEHO HAJE - 96 pkt.


Tomasz Stocki & DANO ZAMAT - 74 pkt.


Marek Woźnicki & XAMIR Z PADOKU - 71 pkt.

Czytaj
 
Zawody IPO Chinów 2011
Redaktor: Administrator   
09.07.2011.

Zawody IPO (jednodniowe) 16.07.2011 r. Chinów koło Kozienic - LOKALIZACJA.
Związek Kynologiczny w Polsce Oddział Radom pragnie zaprosić na PUCHAROWE ZAWODY IPO wg regulaminów IPO1, IPO2, IPO3, które odbędą w dniu 16.07.2011 r.

 

Czytaj
 
Filmorelacja z Mistrzostw CKNO
Redaktor: redakcja   
04.07.2011.
1-3.07.2011 u naszych południowych sąsiadów odbyły się Mistrzostwa Czeskiego Klubu Owczarka Niemieckiego - TUTAJ WYNIKI. Poniżej film - obrona w pigułce

 
Mistrzostwa Polski IPO 2011 - wyniki
Redaktor: Administrator   
27.06.2011.

Mistrz Polski IPO3 - Błażej Wojtowicz i AQUENTIN z Kurimskeho haje

Mistrz Polski IPO2 - Adam Skorłutowski i INDY Black Chabet 

Mistrz Polski IPO1 - Dariusz Kowalski i JAVELIN de Alphaville Bohemia

pełne wyniki poniżej

Czytaj
 
««  start « poprz. 1 2 3 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 40 z 104

Ankieta

jaki sport uprawiasz z psem?
 

AdTaily

Katalog stron www

Wszystkich kategorii:6
Wszystkich linków:7
1. BOKSERY.pl
    Kategoria:Serwisy
2. Centrum Szkolenia Psów
    Kategoria:Ośrodki szkoleniowe
3. Klub Sportowy HOPSA
    Kategoria:Agility/Flyball
4. PsiSport.com
    Kategoria:Serwisy

OnLine

© 2016 PsiSport.com